Küçükkeskin Karaman'da İnşaat ve Yapı Sektöründe Hizmetinizde

Temellerini 1986 yılında torna, tesviye ve kaynak atölyesi açarak oluşturan firmamız Küçükkeskin İnşaat ve Müteahhitlik Ltd. Şti., gün itibariyle bir çok dalda kaliteli hizmet vermek adına çalışmalarına devam etmektedir.

1989 yılında alüminyum , 1992 yılında panjur sektörüne giriş yapan firmamız bu alanlarda uzmanlaştıkça, bu sektörlerin tamamlayıcı niteliğinde olan pvc ve pencere sektörüne 1997 girmiştir. Hızlı ve emin adımlarla ilerleyen firmamız, güncel trendlere uygun, inovasyona önem veren müşteri odaklı, köklü ve kurumsal bir şirket olma yolunda her geçen gün kendini geliştirmeye devam etmektedir.

Deneyimli ve uzman kadromuzla devam ettiğimiz sektöre bir yenisiyse 2006 yılında, hayatı kolaylaştırmak adına geliştirmiş olduğumuz Otomatik kapı ve otomatik panjur sistemleridir. Üretilen her yeni projede daha yenilikçi ve ihtiyaçlara cevap verebilecek tüm detayların düşünülmesi amaçlanmıştır. Son olarak, şehrin artan taleplerine yanıt verebilmek adına 2007 yılında İnşaat sektörüne yönelerek hizmet yelpazesini genişletmiştir.

Yer aldığımız inşaat, yapı grubu ve müteahhitlik sektörlerinde;

Yenilikçi yaklaşımı ile  her zaman daha şık, güvenilir, insan odaklı ve farklı tasarım yaklaşımlarına sahip  mimari yapıları ve inşaatları söz verdiği zaman ve koşullarda müşterilerine teslim etme misyonuyla yola çıkan, üretim, satış ve bayiliklerinin bulunduğu yapı grubu elemanlarının üretim, montaj  ve montaj sonrası süreçlerinde devamlı müşteri memnuniyetini, güvenliğini, rahatlığını göz önünde bulundurup, bu amaçla her gün kendini geliştiren, yenileyen bir firmayız.

İnsanlığa ve çevreye değer katan ve fark yaratan projeleri hayata geçirip, hayatın dinamiklerinden aldığımız ilhamı, yine bize hayatın verdiği imkanlarla sunmakta olup, inşaat ve yapı grubu sektörlerinde alanında en iyi olmanın dışında, kendini devamlı yenileyen ve en iyiyi, en kaliteli ve güvenli şekilde insanlarla buluşturma düşüncesiyle geleceğe sektörün gerekliliklerinden bakmanın yanında, insanlığın ve doğanın gerekliliklerden de bakarak geleceği sağlam alt yapılar üstüne kurmayı hedef haline getirmiş bir firmayız.

Merkez Mağazamızdan Kareler

Çözüm Ortaklarımız